تبلیغات
آهنگ پیشواز ایرانسل - آهنگ پیشواز چیست؟

HTML clipboardآهنگ پیشواز چیست؟

ایرانسل کوشیده تا با ارائه خدمات و سرویس های متنوع و کاربرد های جذاب و جدید برای تلفنهای همراه،فناوری روز دنیا را به جامعه ایرانی هدیه کند. ایرانسل در جدیدترین گام خود،  می خواهد یکی از جذاب ترین فناوری های تلفن همراه را به ایرانیان ارائه کند..
تا امروز هر کسی که با شماره ایرانسل شما تماس می گرفت، تا قبل از جواب دادن شما به تماس او ، صدای «بوق...بوق» معمولی را می شنید. ایرانسل،
 با یک سرگرمی و فناوری نوین با نام "سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل" امکان تغییر این صدا را می دهد.
از این پس و با استفاده از این سرویس، دیگر مجبور نیستید که با صدای معمولی «بوق...بوق» تماس گیرنده ی خود را در انتظار بگذارید. بلکه می توانید این بوق بوق را برای هر کس که با شما تماس می‌گیرد، مطابق با میل خوذ به یک قطعه موسیقی یا آهنگ خاص تغییر دهید.

نکاتی مهم در این مورد:


• آهنگ پیشواز زنگ گوشی همراه شما نمی باشد!
• آهنگ پیشواز برای خود شما پخش نخواهد شد، بلکه این آهنگ برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند (از تمامی خطوط) پخش می‌شود.
• دقت داشته باشید که آهنگ پیشواز شما در تنظیمات گوشی شما ذخیره نشده و در
شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار می گیرد. بنابراین اینکه گوشی شما ساخت چه شرکتی است یا مدل و قابلیت‌های آن چیست مهم نیست. شما می توانید با هر نوع گوشی ای که در اختیار دارید از این سرویس استفاده کنید.

 
چرا از آهنگ پیشواز استفاده کنیم؟
 آهنگ پیشواز ایرانسل، نشان‌دهنده شخصیت و سلیقه خاص شماست ، آهنگ پیشواز تماس‌ها را لذت‌بخش‌تر کرده و انتظار را برای تماس گیرنده شیرین تر می کند.!
 
 توجه:
 •در صورتی که قبلا آهنگی خریده باشید، خرید آهنگ جدید به معنای پخش بلافاصله آن نیست بلکه  تا زمانی که آهنگ قبلی اعتبارش پایان نیابد برای تماس گیرندگان پخش خواهد شد.
 •هر آهنگ‌ پیشواز جدیدی که خریداری می‌کنید، به آخر آلبوم شما اضافه شده وتا پایان مدت اعتبار خود در آلبوم باقی می‌مانند. به این ترتیب تمام آهنگ‌های پیشوازی که خریداری می کنید در صورتی که دوره اعتبار آنها تمام نشده باشد در آلبوم قرار گرفته و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.
 •در هر لحظه فقط دوره اعتبار آهنگ اول آلبوم شما مصرف می‌شود.
 ••در صورت حذف یک آهنگ، آهنگهای بعدی جایگزین آن خواهند شد.